Evtipi cihazlarımız tezgâh altı, tezgâh üstü kullanım, arıtmalı sebiller ve daire su yumuşatma sistemlerinden oluşmaktadır.

En çok tercih edilen modelimiz kapalı kasa ve 5 aşamalı filtrasyon sağlayan dahili su deposu bulunan HND-35 modelimizdir.
HYUNDAI kalite ve mühendisliğinin temsilcisi olan cihazımız 15 gün deneme kampanyası olan cihazlarımızdandır.

Bunun haricinde yine tezgah altına yerleşim sağladığımız ürünümüz HW-100 UP dar alan çözümümüz olarak siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. HW-100 Up modeli pompasız çalışmakta olup tank eklentisi alan çözümüne bağlı olarak değerlendirilmektedir.
Bu modelimiz de 15 gün deneme kampanyası olan cihazlarımızdandır. .

6 Aşamalı filtrasyon sağlayan Prestij Arıtma cihazımız tezgah altında kullandığımız bir diğer ürünümüzdür.

Tezgah altı ürünlerimizden LG Cool 7 Aşamalı filtrasyon sağlamaktadır. Tasarımı ile dikkat çeken cihazımız LG markasının değerini taşımaktadır. Kapalı sistem ve kendinden su depoludur.

Jammy Reverse Osmosis Açık Sistem arıtma cihazı tezgah altı kullanımına uygun bir cihazdır. 12 Litre temiz su deposuna sahiptir. 5 Aşamalı Filtrasyon sağlar. Pompasız bir modeldir.

Atlas merkezi su yumuşatma sistemimiz su saatine uygulanarak dairede kullanılacak tüm suyu filtre eder. Özellikle Akdeniz Bölgesinde suların kireçli olmasından dolayı sıklıkla tercih edilmektedir.

Çamaşır makinesi,bulaşık makinesi gibi cihazlara uygulanan kireç önleyici aparat.